HAKKIMIZDA

ETKEN.NET Ne Yapar?

Stradiji olarak 2010 yılından beri kurumsal web projelerine SEO Danışmanlık Hizmeti sağlamaktayız. Aynı zamanda kurumsal ve bireysel SEO eğitimleri de veriyoruz. 2015’te Searchmetrics’in partner programına Türkiye’den kabul edilen ilk SEO ve Performans ajansıyız. Daha sonrasında 2018 yılında SEMrush ortaklık programına kabul edildik.


Neler Yaparız?

Sunduğumuz hizmetlerle, Google Adwords maliyetlerinin azaltılması, organik trafikten elde edilecek trafiğin ve dönüşümün arttırılması, projenin teknik performansının Google kriterlerini sağlayacak şekilde iyileştirilmesi, Google algoritma güncellemesi uyumluluğunu mümkün kılınması, mobil SEO çalışmaları ile Google mobil arama sonuçlarında daha görünür hale gelinmesi gibi hedeflerin başarılmasını mümkün kılmaktayız.


ETKEN.NET'in Amacı

Modern teknik ve teknolojilerle yazılım geliştirmeyi benimseyen firmamız, yurtiçinde ve dışında yürütülen büyük ve orta ölçekli bir çok yazılım projesinde yer almış, alanında uzman üç takım arkadaşı ile kurulmuştur. XYZ Yazılım ekibi olarak, yazılım mühendisliği prensiplerinden faydalanarak geliştirdiğimiz yazılımlarla müşterilerimize en kaliteli ve en ekonomik yazılım çözümlerini sunmayı hedefliyoruz.Kalıplaşmış ve demode yazılımlar yerine, müşterilerimizin istekleri çerçevesinde geliştirilen yazılımlarımız ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz. Firmamız tarafından tasarlanan ve geliştirilen gerçek zamanlı ve senkronize çalışan kolay kullanılabilir, yüksek performanslı ve güvenlikli yeni nesil otomasyon ve mobil uygulamalarımız ile ülkemizde bilişim ve makina alanında yeni bir devir başlatmayı amaçlıyoruz. Günümüz teknolojinin ilerlemesinden dolayı artık site yapmak herkes için kolay hale geldi. Ama sitelerin çoğalmasından ötürü ve siteyi kurmak isteyen kişilerin yeterli bilgiye sahip olmaması kurdukları siteyi olumsuz yönde etkiliyor. Biz İnsanların sitelerinin daha hızlı index almasını ve SEO çalışmalarında yardım etmeyi amaç edindik.